Omezení provozu školy

19.09.2012 15:11

Ředitelka mateřské školy oznamuje rodičům, že bude probíhat v týdnech od 17.9.-27.9.2012 oprava střechy v MŠ.

Po dohodě s Krajskou hygienickou stanicí a ObÚ Dolní Krupá bude provoz v těchto dnech omezen a to takto:

1)Ředitelka dohodne  provoz s rodiči, kteří si nechají děti doma(rodiče na MD, nepracující..), tím se sníží počet dětí na 8-10 .

2)Budou zajištěny hygienické  a bezpečnostní podmínky:

-děti se budou zdržovat co nejvíce venku

-děti budou mít provoz ve třídě AJ, tj. v druhém pavilonu, tím se zajistí bezprašnost a omezení hluku

-firma bude dbát bezpečnostních podmínek venku i uvnitř( materiál ze střechy

bude firma shazovat ze strany, kam děti nemají vstup

3)Rodičům dětí, kteří budou mít děti doma, bude snížen poplatek za provoz a to na polovinu, tj. 150,-Kč

4)Rodiče dětí, kteří budou mít děti doma, se budou v pátek  21.9.telefonicky informovat, zda již oprava střechy není hotová a domluví si s ředitelkou školy  opětovný plný provoz MŠ.

Děkuji za pochopení!     Anna Zajícová, ředitelka MŠ

V Dolní Krupé dne 14.9.2012